Výpadek internetu

VYTVOŘENO DNE: Středa 1 listopadu, 2023

Vážení pacienti,

rádi bychom vás informovali o dnešním masivním výpadku datového spojení, který měl zásadní vliv na naše služby. Toto oznámení má za cíl poskytnout vám relevantní informace o situaci a opatřeních, která jsme přijali.

K čemu došlo:
Dne 1.11.2023 došlo k výpadku datového spojení serveru budovy, ve které sídlíme. Tento problém byl způsoben technickou závadou. Výpadek měl za následek dočasné narušení našich služeb, příjímání hovorů (objednávky i přeobjednání), práci s ambulantním systémem i platby za ošetření .

Jaká opatření jsme přijali:
Náš tým ihned reagoval na situaci a pracoval na co nejrychlejším obnovení datového spojení. Snažili jsme se minimalizovat dobu výpadku a zajistit, že naše služby budou opět plně funkční.

Co to znamená pro vás:
Během výpadku datového spojení mohlo dojít k omezení vašeho přístupu k našim službám. Mohli jste například zažít dočasné potíže s telefonním kontaktem, určitou míru diskomfortu při ošetření, kdy lékař delší dobu získával potřebné informace.

Co dál:
Chceme se za vzniklé nepříjemnosti omluvit. Vážíme si vaší trpělivosti a důvěry, kterou nám projevujete. Pokud byste měli nadále problémy s našimi službami nebo byste měli jakékoli dotazy ohledně tohoto výpadku, neváhejte nás kontaktovat.

Děkujeme za pochopení

Jiří Fojt
jednatel společnosti

NEJNOVĚJŠÍ