INNO implantáty – cenově dostupná alternativa

VYTVOŘENO DNE: Středa 15 listopadu, 2023

Zubní lékaři s.r.o. a Stomatologové s.r.o.

S velkou radostí Vám oznamujeme, že jsme do naší nabídky implantátů zavedli novou, ekonomicky výhodnější alternativu implantátů, implantáty INNO – včetně speciální povrchové úpravy: SLA! 🚀

Co tuto novinku odlišuje?

Jednotný micro povrch: S extra hladkým povrchem, který vyniká jednotností, výrobce dosáhl zvýšeného BIC (Bone-to-Implant Contact) a vylepšených povrchových vlastností.

🔬 Makroporézní a mikroporézní vrstva oxidu titanu: Inovativní technologie napodobuje naleptanou sklovinu přirozeného zubu, což přináší nejen estetický, ale i funkční benefit pro pacienty.

📏 Rovnoměrné rozložení hrubosti v celé délce mixtury: S implantátem INNO můžete počítat s konzistentní kvalitou a optimálním rozložením hrubosti po celé délce.

💪 Zvýšená snášenlivost implantátu aktivací jeho povrchu: Díky aktivovanému povrchu implantátu dosahuje vyšší snášenlivosti, což znamená pro pacienty méně nepříjemností a rychlejší hojení.

S touto alternativou můžete očekávat nejen vynikající kvalitu, ale také cenovou dostupnost, abychom Vám mohli poskytnout nejlepší péči bez zbytečné finanční zátěže.

🌐💙 Pro více informací nás neváhejte kontaktovat nebo si domluvte konzultaci + 420 226 254 010. Vaše spokojenost a zdraví jsou pro nás na prvním místě! 🌈😊

#ZubniImplantaty #InovaceVeZdravotnictvi #ZdraviNaPrvniMiste

NEJNOVĚJŠÍ