BĚLENÍ – DENTÁLNÍ HYGIENA

VYTVOŘENO DNE: Pátek 10 března, 2023

Zde vydíte výsledky naší práce při bělení na naší klinice. Neváhejte a zeptejte se našich dentálních hygienistek Blanka Šebková, DiS. a Dott. ssa. Tresa Lara Tognonato, jaká metoda je pro Vás nejvhodnější.

Výsledky bělení zubů mohou být různé, a to v závislosti na metodě bělení, výchozím stavu zubů a dalších faktorech. Nicméně, obecně lze popsat následující změny, které bělení zubů může přinést:

  1. Světlejší zuby: Bělení zubů může zuby zjasnit a zesvětlit až o několik odstínů. Tento efekt je nejvíce viditelný u lidí, kteří měli původně žluté nebo šedivé zuby.
  2. Odstranění skvrn: Bělení zubů může pomoci odstranit skvrny a skvrny způsobené kávou, čajem, červeným vínem a dalšími nápoji a potravinami.
  3. Méně viditelný zubní plak a zubní kámen: Bělení zubů může pomoci snížit viditelnost zubního plaku a zubního kamene na zubech a mezi nimi.
  4. Zlepšený vzhled: Bělení zubů může také zlepšit celkový vzhled úsměvu a pomoci lidem cítit se sebevědomější a spokojenější s vlastním úsměvem.

Je důležité mít na paměti, že výsledky bělení zubů nejsou trvalé a mohou se různě lišit v závislosti na návyku pití kávy, čaje, kouření a dalších faktorech.

Fotografie jsou pořízeny a prezentovány se souhlasem pacienta.

NEJNOVĚJŠÍ